OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 08.12.2020 21:51:41 

Snívajte svoj sen - s mojím čajom každý deň...

MAGICKÉ POMôCKY

 

Vitajte na stránke carovnacajovna.wbl.sk v sekcii MAGICKÉ POMôCKY

objednávajte cez mail carovnacajovna@gmail.com alebo na t.č. 0904 544 683

MAGICKÉ  POMôCKY

                     AMULETY            
 
     sú zhotovené buď z polodrahokamov a nosia sa ako prívesok na koženej šnúrke
                                    (podľa priania zákazníka priložím                                           - cena 0,49€ za ks) či zlatej retiazke                                                            
                                     (nie je súčasťou dodávky).
Polopdrahokamové tvarové žiariče sú formované zvyčajne do donutov, sŕdc či krištálov (napr. aby sa dali súčastne použiť aj ako kyvadlá)
   Kamene majú svoje fyzikálne aj  chemické vlastnosti - tvar kameňa  dokáže zosilniť či zoslabiť 
                             niektoré ich účinky, podľa toho,                               čo je želateľné...                      
 
Druhou formou sú amulety vyrobené drahých kameňov ako  karneol, morský kameň,
                                  topás-   podľa čínskeho                                        zvieratníka a majú nositeľovi                                       pomôcť vyrovnať horšie
                                  vlastnosti totemového                                           zvieraťa a súčastne posilniť                                  všetko to, čo je dobré a silné ....
 
 
 Ďalšou formou sú amulety vyrobené zo špeciálnej keramickej hmoty, do ktorej vkladám polodrahokamy,  bylinky, či tzv. "usmerňovače" - t.j. niečo, čo patrí LEN nositeľovi. Na zadnej strane majú zvyčajne vyrytú ochrannú alebo magickú formulu.
Amulet sa samozrejme dá zhotoviť aj z kovov .... ide o vzájomnú dohodu medzi zákazníkom a obchodom ....
Priložené foto je LEN pre ilustráciu, pretože každému vážnemu záujemcovi tvorím amulet priamo na mieru - podľa jeho osobných predstáv, problémov či zdravotného stavu ...
 
                                                                                  
 

PRÍVESKY  JUDAICA

Prívesok mužov Izraelskej armády IDF NÁHRDELNÍKY #  IDF je písaný v hebrejčine = "Zahalí", čo znamená "OCHRÁNI, ZNEVIDITEĽNÍ“ . Vyrobené z nerezovej ocele, s náhrdelníkom z čiernej kaučukovej gumy . nastaviteľnosť podľa požadovanej veľkosti. Veľkosť prívesku 2x3cm/ Dĺžka náhrdelníka 44cm/ + 5cm nastaviteľných z retiazky

      

OCHRANNÉ  NÁRAMKY KABBALAH

Podľa kabaly červený náramok nás chráni pred vplyvmi neprajníkov a prinesie vám zdravie a šťastie. Tiež Kabbalah  hovorí, že červený náramok je obdarený mystickými silami. Tým, že náramok nosíme okolo jeho zápästia, je jeho nositeľ chránený pred ničivou silou,a je  tak možné predchádzať chorobám, chudobe, nehodám alebo iným nešťastiam,ktoré by mohli postihnúť  nositeľa.Cieľom nosenia tenkej červenej retiazky či náramku je zažehnať nešťastia z urieknutia, kliatieb a neprajností. Starodávne tradície nás učia, že červený povrázok  Ráchel  obdaril  mystickými  silami.
Podľa tejto tradície  je nositeľ chránený pred ničivou silou diabolského oka a  tak predchádza chorobám, chudobe, nehodám alebo iným nešťastiam,ktoré  by mohli vzniknúť , Otáčavé oko v  Dávidovej hviezde patrí medzi tradičné Amulety  v krajinách stredného východu.
Tieto krásne amulety- prívesky sú v tvare ochranného spojenia 2 symbolov spojenia muža + ženy a súčastne kabalistických elementov .Oko je tu  pre šťastie proti zlým neprajným okčiam= urieknutiu.Jedná sa o ukľudňujúce položky, ktoré sú tiež atraktívne, a potešia obdarovaného, môžete ho dať ako darček „Judaica“.  cena za náramok od 11 do 24cm je 2.99€ + poštovné. Cena sa nemení či chcete ruku, hviezdu, krídlo alebo iný drobný prívesok.

Niečo o "Dávidovej hviezde", alebo Magen David:  ako to je známe v hebrejčine, doslova znamená "Shield Davida." Podľa Kabbalah, dva trojuholníky, ktorým čelia opačným smerom predstavujú dichotómiu tkvejúcu v človeku: dobro versus zlo, duchovné verzus fyzické, žena versus muž, atď. Trojuholník, ktorý je hore symbolizuje naše dobré skutky, ktoré sú zamerané na nebo a potom sa aktivuje tok dobroty, ktorý príde späť do sveta, ktorý je symbolizovaný trojuholníkom,čosmeruje nadol.
Mnohí môžu používať hebrejský výraz "BLI ayin hara" (žiadne zlé oko), keď hovoria o svojom šťastí v snahe vyhnúť sa urieknutiu a kliatbam. Toto sa ukazuje ako užitočné nosiť alebo zobraziť tento amulet z úplne praktického hľadiska - pripomína nám vlastnú krehkosť a slabosť, aby nám anjeli pomohli  v našej každodennej činnosti, myšlienkami, slovami a činmi.

     

 

Úvod do práce s kyvadlom

  

O kyvadle je napísaných mnoho kníh. Dosť z nich som prečítaal, ale informácie, ktoré nájdete v tomto návode som v knihách nenašal. Sú to informácie, ktoré z väčšej miery pochádzajú odo mňa a ľudí,ktorí rovnako ako ja,pracujú s kyvadlami či virguľami.

Čo je kyvadlo, čo s ním pohybuje  a z akého má byť materiálu ?

Kyvadlo je akoby ručičkou meracieho prístroja. Meracím prístrojom je človek, ktorý kyvadlo drží. Dôležité je, aby tento človek bol neutrálnym meracím prístrojom, teda aby svojím "chcem", svojím egom, svojím očakávaním nameraného výsledku kyvadlo neovplyvňoval. 

Kyvadlom pohybujú svaly našej ruky, ktoré sú ovládané CNS a ten je ovládaný buď našou vôľou (teda naším chcem) alebo vyššou bytosťou v nás (môžeme ju nazvať duša či anjel). Výsledok merania je správny len vtedy, pokiaľ kyvadlom pohybuje vyššia bytosť !!! Naučiť sa zablokovať naše ego, našu vôľu a umožniť manipuláciu s kyvadlom bytosti v nás bude od vás vyžadovať "chvíľu" tréningu. Vytrvalosť pri nácviku bude odmenená viac, ako si myslíte.

Je úplne jedno z akého materiálu je kyvadlo vyrobené a na akej šnúrke visí. Poznám ľudí, ktorým najlepšie funguje šestka matica alebo kancelárska spinka zavesená na niti. Pre meranie nad meracími tabuľkami je ale vhodné, ak má kyvadlo v spodnej časti hrot, ktorý nám umožní presnejšie odčítať namerané hodnoty. Niekomu vyhovujú polodrahokami (kamene), inému drevo. Niekto dokáže citlivo reagovať na virguľu (prútik/y), inému sa v ruke nepohne ale kyvadlo s hrotom je pre neho ako stvorené ...napr.môj prípad. Ak ku mne príde zákazník a hľadá kyvadlo, poradím mu,nech si vyberie to,čo sa mu najviac páči ...rovnako ako kameň (rozumej polodrahokam) si vyberá svojho majiteľa,tak je to aj v tomto prípade.

Odkiaľ má kyvadlo informácie?

Pre lepšie pochopenie práce s kyvadlom poslúži nasledovný obrázok. Obrázok aj popis je len ilustratívny, ale pomôže nám pochopiť, ako to asi funguje.

Pokiaľ teda umožníme ovládať kyvadlo individuálnej bytosti v nás (anjelovi-rada používam tento výraz), dostaneme správnu odpoveď.Anjel "má prístup" do úrovne, kde sa nachádzajú všetky informácie. Keďže táto úroveň je bez času, môžete získať informácie tak zo súčasnosti, ako aj z minulosti a budúcnosti. To, že sa v tejto úrovni nachádzajú všetky informácie však neznamená, že všetky informácie aj dostanete. Dostanete len také informácie, na ktoré ste svojou úrovňou pripravený. Pokiaľ by ste dostali informáciu, ktorú nedokážete správne spracovať, mohli by ste uškodiť tak sebe ako aj iným.

Dôležité!!!

Pre prácu s kyvadlom je potrebná jedna základná vec - vaša pokora. Pokoru možno vystihnúť jednou vetou, ktorú často počúvam: "Nie tak ako ja chcem, ale ako TY chceš". Kde TY je najvyššia bytosť (Boh, Alah, Ježiš,... dosaďte si podľa vlastného presvedčenia) . Pokora je o pochopení hierarchie bytia, o uvedomení si nášho postavenia v tejto hierarchii, o pochopení zmyslu života a inkarnácií, o ...

Jedine ak budete k meraniu s kyvadlom pristupovať s pokorou, a vo vašom živote bude vládnuť láska a odpúšťanie, budete dostávať pravdivé informácie. Ak vás však ovládne vaše chcem, musím, hnev, strach, agresia alebo iné nízke emócie, kyvadlo sa nepohne, alebo bude ukazovať nesprávne.

Ďalšou dôležitou vecou je kyvadlu veriť. Určite vás na začiatku ale aj neskôr nie raz "oklame". Napriek tomu nestrácajte k nemu dôveru. "Oklamanie" mohlo byť z dôvodu vášho nesprávneho naladenia, alebo jednoducho skúška, či to myslíte vážne a či aj napriek "nesprávnej informácii" vytrváte. S pribúdajúcim časom budete nesprávne informácie dostávať stále zriedkavejšie. Preto je vždy dôležité klásť nielen otázky,ale aj protiotázky. Napr. Je dnes pondelok ? ak áno a kyvadlo sa hýbe správnym smerom (o určení smeru kúsok ďalej), spýtajte sa aj utorok je názov dnešného dňa ? A malo by sa pohnúť smerom NIE (teda ak je skutočne podľa kalendára práve pondelok...)

Keď sa vám bude dariť, nedovoľte aby vás ovládlo ego a presvedčilo vás o tom, aký ste výnimočný, skvelý a úžasný. Pretože skutočnosť je taká, že vám bolo len dovolené získať informácie. Nezabudnite sa preto za informáciu vždy poďakovať.

ČO UROBIŤ PRVÉ

Zosúladiť sa. Prídete domov, vezmete kyvadlo do rúk a necháte naň prúdiť vlažnú tečúcu vodu-tak pol minútky až minútu. Potom si ho vložíte na telo – ženy majú výhodu –nosia podprsenky – priviažte si kyvadielko o ramienko podprsenky (bezpečnostné opatrenie,ak naň zabudnete a večer sa budete vyzliekať,nehrozí vypadnutie na dlažbu v kúpeľni a rozbitie). Mali by ste ho nosiť na tele aspoň 48hodín,aby sa „naladilo“ na Vaše energetické pole. Vyhnete sa tak počiatočný nedorozumeniam a zlým interpretáciám odpovedí. Pýtajte sa ho – na čokoľvek a ako často chcete. Je to ako s novým priateľom-kyvadlo sa s Vami ladí, zisťujete jeho silné a slabé stránky.Spočiatku by ste nemali pracovať pridlho (cielená práca cca 1hodinu denne, bežné otázky samozrejme kedykoľvek máte čas, príležitosť a chuť). Po „práci“ s kyvadlom by ste ho mali očistiť (najčastejšie opäť vodou) a aspon raz za 7-10 dní nabiť. Ak máte kyvadlo z polodrahokamu,zistite si cez internet,ako ho správne nabiť. Kryštál môžete nechať aj na slnečnom ostrom svetle,ale ruženínu či ametystu by to mohlo ublížiť. Niektoré kamene sa nabíjajú mesačným svetlo (ak mesiac dorastá a je v splne), niektorým pomáha dobíjať energiu kryštál ,iným ametyst. Všetky zvládnu bylinky a 90% z nich aj soľ.Buď sa kladú na seba, alebo do sklenenej misky naplnenej bylinami či kryštalickou soľou. Niekedy stačí hodinka,inokedy potrebujete aj 12hodín.

Pravda je,že kyvadlo by Vám nemal nik chytať a cielene s ním pracovať už vôbec nie ... veď ani manžela nepožičiavame (ani priateľkám). *Ak už však k niečomu takému dôjde, nemá zmasel robiť krik a cirkus „NECHYTAJ!“ „NEBER!“ „NESMIEŠ!“ ... ak manžel pomôže Vašej priateľke odniesť tašku, opraviť WCko či vymeniť koleso na aute,tiež nerobíte cirkus na celú ulicu ... ak niekomu dobrovoľne vložíte kyvadlo do ruky,alebo Vám dotyčná osoba naň siahne, pri navrátení ho jednoducho umyte, požiadajte a ďalšiu spoluprácu a prípadne opäť nabite tak,ako to robievate zvyčajne. Pri práci sa opäť uistite,že smer kývania a točenia zodpovedá doterajším odpovediam áno-nie-neviem-nechcem.

Určenie smeru : ÁNO – NIE – NEVIEM – NECHCEM

Možno Vás to zarazí,ale každému človeku sa kyvadlo môže na tieto otázky hýbať inak. Preto na začiatku položte otázky,na ktoré je jednoznačná odpoveď : napr. volám sa XX (Vaše meno)? Dozviete sa,ako sa kyvadlo bude hýbať,ak bude odpovedať ÁNO. Položte znovu túto otázku,ale tak,aby sa na ňu muselo odpovedať NIE. Teda ak ste napr. Ján,spýtajte sa,či je Vaše meno Marta .... ďalšou otázkou je,ako sa kyvadlo bude hýbať,ak Vám nebude CHCIEŤ odpovedať. Je možné,že niekedy sa objaví odpoveď NEVIEM ...požiadajte ho,aby Vám ukázalo,čo bude v takej chvíli robiť (niekomu sa bude krútiť do opačnej strany,ako je odpoveď áno, inokedy môže úplne zastaviť...). Najmä v prvých mesiacoch sa vždy na začiatku práce s kyvadlom uistite,či vnímate odpovede áno,nie,neviem a nechcem správne.

Päť základných otázok

Skôr ako začnete klásť kyvadlu otázky o predmete vášho záujmu, mali by ste mu položiť nasledovných päť otázok. Hovorí sa im aj závory, alebo semafór.

1. Je mi dovolené ? (z ducha, vyššieho systému, Boha,...)

2. Je mi dovolené od dotyčného, ktorému chcem pomôcť ? (ak je do 10 rokov veku, tak od rodiča)

3. Mám schopnosti pomôcť ?

4. Neublížim jemu ani nikomu z jeho systému ?

5. Neublížim sebe ani nikomu z môjho systému ?

V začiatkoch vám bude úplne postačovať prvá otázka. Ak vás nepustí, nerobte ! Ak vás pustí, mali by ste si skontrolovať aj ostatné.

V skratke na vysvetlenie. Choroba je prejavený stav duše, ktorý nám ukazuje, že nežijeme v súlade s vyššími zámermi (vesmírne zákony, karmický plán,...). Pokiaľ niekoho zbavíte choroby bez toho, aby ste mu ukázali, kde v živote robí chybu a na čo ho má choroba upozorniť, dosiahnete nanajvýš vyliečenie jeho fyzického tela a možno uspokojenie vášho ega. Nakoľko však choroba pre dotyčného vaším zásahom nepriniesla výchovný, nápravný efekt, musí prísť ďalšie upozornenie a to mnohokrát dôraznejšie vo forme vážnejšej choroby alebo úrazu. Vy sa takýmto postupom tiež staviate proti vyšším zámerom a je pravdepodobné, že tiež dostanete svoju "odmenu". Cieľom by preto malo byť vysvetliť človeku jeho pochybenie a nasmerovať ho na správnu cestu. Môžete si pomôcť aj preparátmi a bylinkami, ale podstatné by malo byť odovzdanie informácie. 

Ak vám preto "nebude dovolené", rešpektujte to prosím, ochránite dotyčného aj seba.

Ako kyvadlo odpovedá ?

Kyvadlo vie odpovedať dvomi spôsobmi. Buď smerom pohybu signalizuje odpoveď áno/nie, alebo keď ho umiestnite nad meraciu tabuľku, rozkýva sa po priamke symbolizujúcej "ručičku meracieho prístroja" na stupnici meracej tabuľky.

Napr. pre otázky áno/nie sa najskôr musíte kyvadla opýtať, čo bude áno a čo nie.

Otázky typu áno/nie však môžete klásť aj nad meracou tabuľkou.Sú uvedené dva typy meracích tabuliek: stupnica 0-100% a položky vyjadrujúce možné záťaže organizmu

 Nezabúdajte na pokoru a to, že kyvadlom musí hýbať bytosť nie vy !!!

Postup merania s kyvadlom

V začiatkoch vám podľa svojich skúseností odporúčam pred meraním aspoň krátku meditáciu na stíšenie myšlienok a zlepšenie koncentrácie. Pri meraní je totiž dôležité, aby ste sa "spojili" s bytosťou vo vás. Pohodlne si sadnite, nohy ani ruky by nemali byť prekrížené. Kyvadlo môžete držať rukou opretou lakťom o stôl, alebo zo zdvihnutým lakťom nad stolom. Dĺžka šnúrky je individuálna. 

Položte otázku, týkajúcu sa predmetu záujmu, napr. "Ukáž mi prosím moju aktuálnu hladinu cholesterolu v krvi". Chvíľu vyčkajte, pričom sa stále sústreďujte na danú otázku a nedovoľte aby vás ovládli iné myšlienky. Môžete sa dívať na kyvadlo alebo si na chvíľu zavrieť oči. Každý si musí nájsť ten svoj správny spôsob. Keď sa kyvadlo rozkýva, nezabudnite za informáciu poďakovať.

!!! Otázka musí byť vždy jasná a jednoznačná, inak bude nejasná a nejednoznačná aj odpoveď!!!

Pokiaľ chcete zisťovať informácie o inej osobe, musíte sa na ňu nakontaktovať. To znamená predstaviť si ju, alebo ak ju nepoznáte, identifikovať ju podľa mena, dátumu narodenia a miesta pobytu, prípadne fotky, alebo nejakej osobnej veci.

Pre názornosť uvádzam spôsob, ako meriam ja, ale pre vás to nemusí byť správny postup. Vy si nájdite ten svoj.

Pred položením otázky si vezmem do ruky selenitovú guľu –jednoducho mi pomáha naladiť sa na vibrácie toho vyššieho ja, anjela, .... Očistím si ruky aj kyvadlo na horiacou sviečkou až pokiaľ sa kyvadlo nezačne hýbať smerom ÁNO. Otázku adresujem svojmu anjelovi (bytosti, vyššiemu ja, ...). Pokiaľ v ruke nepocítim nič, znamená to, že nie som správne naladená, že ma ovláda strach, hnev,...  Odpovede by boli z vysokou pravdepodobnosťou nepravdivé. 

Ak vám kyvadlo začne odpovedať inak ako chcete, je pravdepodobné, že už funguje správne. Príklad: Pýtala som sa, či môj najstarší úspešne zvládne štúdium.Ak omama som očakávala automaticky odpoveď ÁNO, želala som si ju,...ale dostalo sa mi odpoveď NIE. Pýtala som sa protiotázkou a odpoveď znovu bola,že na škole neostane.Viem,že som sa dopracovala k správnej i keď nie želanej odpovedi.Dnes už po roku môžem povedať,že sa predpoveď vyplnila,aj keď som o nej so synom vôbec nehovorila (pre istotu,aby som ho neovplynila). Teda ak máte zálusk na hriešne drahý kožuch a želáte si,aby Vám ho kyvadlo odsúhlasilo napriek tomu,že by ste si naň museli požičať u nebankovky a ono odpovie NIE, dospeli ste k správnemu meraniu pomocou kyvadla J.

Čo možno kyvadlom zmerať?

Čokoľvek. A výhoda je to, že dotyčný nemusí byť vôbec prítomný. Môžete merať všetko, čo napr. meriate EAV prístrojom a to ešte presnejšie. EAV prístroj vám ukáže, či je preparát, ktorý chcete "predpísať" účinný alebo nie. Musíte ho pritom dať človeku do ruky alebo meracej misky. Kyvadlo vám ukáže na koľko percent je preparát účinný a vôbec ho nemusíte mať momentálne pri sebe, rovnako ako osobu, ktorej ho chcete "predpísať". Takto môžete vybrať ten najúčinnejší preparát, najúčinnejšiu liečbu, spôsob terapie, dávkovanie,..... To isté platí pri zisťovaní stavu orgánov, krvného tlaku, hladiny cholesterolu, hladiny cukru. Môžete zisťovať buď jednoduchším spôsobom - je nízka, normálna alebo vysoká, prípadne môžete priamo odmerať hodnotu na stupnici meracej tabuľky. Zdá sa vám nemožné merať kyvadlom krvný tlak, cholesterol, množstvo červených krviniek,... ? Skúste to.

Napríklad krvný tlak :

V zozname otázok vyberte otázku, ktorej zodpovedanie požadujete od kyvadla. Na  tabuľkách nájdite tabuľku, ktorá prislúcha vybranej otázke. Spustite nad tabuľku (nad stredový čierny polkruh) kyvadlo a položte otázku (spôsob viď Úvod do práce s kyvadlom). Kyvadlo sa po chvíľke rozkýva smerom k nejakej hodnote na stupnici, prípadne položke v tabuľke. Ak napríklad pri vyššie zobrazenej otázke pre meranie diastolického tlaku ukáže hodnotu 110, ktorý sa zmení na kríž na nakreslenú tabuľku na hodnotu zodpovedajúcu 110.

Ale môžete si aj do radu zapísať hodnoty : 40-50-60-70-80-90-100-110-120-130-140-150-150-170-180-190-200 a viac ... spýtajte sa jednoducho : môj vrchný krvný tlak je : číselná hodnota 50-60-70 .... kyvadlo by Vám malo ukazovať NIE až dovtedy,kým sa nepriblížite k aktuálnej hodnote. Napr. Máte vrchný tlak 94,tak pri 80 Vám bude ukazovať NIE, pri 90 bude mierny náznak ÁNO,ale pri 100 bude zas Nie.Preto sa môžete opýtať už presne : je to 91,92,...ukáže NAOZAJ PRESNE ! rovnako postupujte pri spodnom tlaku ... dobrá otázka je ,či ide o Váš fyziologicky normálny tlak ...ono 120/80 je tabuľkový super krvný tlak,ale človek,pre ktorého je optimum  po  väčšinu života 90/60 môže mať pri stave 120/80 bolesti hlavy,pocit upchatého nosa, suché sliznice, ... skrátka všetky príznaky,ako pri vysokom krvnom tlaku. A naopak, ak je pre Vás hodnota 140/100 ideálna,nemá zmysel siahať po liekoch na zníženie VKT,pretože by sa Vám aj tak krútila hlava, možno by ste trpeli migrénou, nevoľnosťou od žalúdka a pod...

Takto sa môžete pýtať na zdravotný stav – skúste si na papier napísať či nakresliť človiečika (stačí obrys), alebo do tabuľky vpísať jednotlivé orgány (začnite pekne od hlavy,kde nezabudnete na oči,uši,...ale aj vnútorné orgány ako mozog – ak chcete a viete,môžete pekne špecifikovať : veľký mozog,malý mozog, hypofýza,...), postupujte smerom dole. Nezabudnite, že človek má kožu, svaly, šľachy, cievny systém, lymfatický a nervový systém, jednotlivé vnútorné orgány, kosti (ak zvládnete základy,môžete si vypracovať detailnejšie tabuľky s presným pomenovaním kostí), nájdete napr.spazmy na chrbtici a zrazu zistíte,že migrény máte preto,že je problém medzi 3.a4.tým krčným stavcom ... ak problém identifikujete,je tu ešte liečba. Základné otázky ako liečiť : klasická medicína – tablety – prírodná medicína(gnemoterapia, fytoterapia, hyrudoterapia, čínska medicína, arjuvéda...) – chiropraktik ( masáže, akupunktúra, akupresúra, bankovanie,...) – pohybová terapia (ako aikido, 5Tibeťanov,...) – duchovná terapia (sem patrí aj jóga, psychológ či psychiater ale aj reiki či Feldenkrais,...), liečba farbami , magnetmi (vrátane biorezonancie a bioenergetickej liečby) – liečba polodrahokamami (vrátane elixírov) , výživová terapia (zas by ste mali mať tabuľku potravín –od múk,cez oleje, ovocie,zeleninu,mäso, mlieko až po korenia či byliny a alkohol; či je pre Vás vhodný pôst, Hildegardina medicína, vitamínové a minerálne kúry...)-aromoterapia (inhalácie, masáže, Bachova terapia,...),....

Ďalším využitím kyvadla je tiež zisťovanie energetických zón v byte či dome, ideálne je,ak ideme stavať dom a vyberáme miesto,kde bude stáť ,ako bude umiestnený, kde je vhodná záhrada a kde nočná časť ... ak už miesto bydliska máme,môžeme zistiť,kde je bioenergetcky vhodné mať posteľ, pracovný stôl, ... ak už niekde niečo máme a nemôžeme to zmeniť,vždy sa dá horšia energia odrušiť, presmerovať, zmeniť ... kyvadlo Vám povie (odpovie, ukáže),čím – napr. či zastavenú energiu rozhýbete krištálom, ktorý bude v drevenej miske,alebo ho je treba zavesiť ...či je dobré položiť do kúta drevenú žabu alebo kovového draka .... či potrebujete energiu rozhýbať, zastaviť, pretransformovať. Dokonca sa dozviete, či negatívna energia je „živá“ – t.j. pochádza od živej negatívne naladenej bytosti,alebo je to kilo klincov,ktoré je zakopané v zemi 3,5metra pod povrchom .... s týmto síce nič fyzicky neurobíte,najmä ak bývate na piatom poschodí v činžiaku,ktorý bol postavený v r.1964,ale odrušiť sa to dá. Rovnako ako negativizmus, ktorý k Vám preráža od susedov na treťom poschodí, ktorí sa už niekoľko rokov vadia a rozchádzajú ....

OBRADOVÉ  POMôCKY

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk